Homepage - Zonnepaneel forum - Totaal overzicht - Archief - Top 12 - Dagboek - Foto installatie


Top 12 - Maximale Energie Maand

KalendermaandBeste Dag OpbrengstkWhspecifieke opbrengst[kWh/kWp]Verwacht [kWh]
Januar28.01.20119,063,602,19
Februar21.02.201111,734,654,64
Maar27.03.201316,656,615,77
April27.04.201217,496,948,22
Mei19.05.201017,586,989,02
Juni17.06.201017,647,008,47
Juli04.07.201016,456,538,47
August01.08.201116,396,508,06
September06.09.201016,086,386,43
Oktober10.10.201011,894,724,51
November16.11.20107,002,782,72
December06.12.20105,842,321,56

Jaren

top12.png


Homepage - Zonnepaneel forum - Totaal overzicht - Archief - Top 12 - Dagboek - Foto installatie


Bewerkt door Chrismir Versie 1.5NL