Homepage - Zonnepaneel forum - Totaal overzicht - Archief - Top 12 - Dagboek - Foto installatie


Jaar overzicht 2012 pv-terschelling

2012.png


MaandOpbrengst [kWh] Opbrengst [kWh/kWp]Verwacht [kWh] Verwacht [%]
Januar75,530,068,0111,1
Februar151,860,2134,5112,9
Maar252,1100,0178,9140,9
April278,0110,3246,5112,8
Mei358,9142,4279,7128,3
Juni323,1128,2254,0127,2
Juli328,8130,5262,5125,3
August311,8123,7250,0124,7
September256,2101,7192,8132,9
Oktober118,547,0139,884,7
November61,424,481,675,2
December38,915,448,480,3
Som 2.555,021.013,902.136,63119,6


Homepage - Zonnepaneel forum - Totaal overzicht - Archief - Top 12 - Dagboek - Foto installatie


Bewerkt door Chrismir Versie 1.5NL