Homepage - Zonnepaneel forum - Totaal overzicht - Archief - Top 12 - Dagboek - Foto installatie


Jaar overzicht 2011 pv-terschelling

2011.png


MaandOpbrengst [kWh] Opbrengst [kWh/kWp]Verwacht [kWh] Verwacht [%]
Januar83,133,068,0122,2
Februar87,834,8129,867,6
Maar259,5103,0178,9145,1
April380,1150,9246,5154,2
Mei380,0150,8279,7135,9
Juni338,3134,3254,0133,2
Juli281,4111,7262,5107,2
August297,3118,0250,0118,9
September240,295,3192,8124,6
Oktober188,874,9139,8135,0
November67,326,781,682,4
December50,920,248,4105,1
Som 2.654,801.053,492.132,00124,5


Homepage - Zonnepaneel forum - Totaal overzicht - Archief - Top 12 - Dagboek - Foto installatie


Bewerkt door Chrismir Versie 1.5NL