Homepage - Zonnepaneel forum - Totaal overzicht - Archief - Top 12 - Dagboek - Foto installatie


Jaar overzicht 2010 pv-terschelling

2010.png


MaandOpbrengst [kWh] Opbrengst [kWh/kWp]Verwacht [kWh] Verwacht [%]
Januar60,223,968,088,6
Februar81,332,2129,862,6
Maar235,293,3178,9131,5
April392,5155,7246,5159,2
Mei356,3141,4279,7127,4
Juni362,0143,7254,0142,5
Juli374,4148,6262,5142,6
August287,8114,2250,0115,1
September216,886,0192,8112,4
Oktober159,563,3139,8114,1
November71,728,581,687,9
December62,024,648,4128,1
Som 2.659,781.055,472.132,00124,8


Homepage - Zonnepaneel forum - Totaal overzicht - Archief - Top 12 - Dagboek - Foto installatie


Bewerkt door Chrismir Versie 1.5NL